iPhone X Ekran Değişimi

Tamir Süresi                   : 30 Dakkika

Garantili                          : Evet

Garanti Süresi               : 6 Ay

Hemen Arayın              : 0850 532 1 708

Servisimizden Randevu oluşturup iPhone X onarım işlemini yaptırabilirsiniz. Servisimize gelemeyecek durumda olan kullanıcılar için adresinde Ekran Batarya ve hızlı yapılacak işlemleri yerinde servis, seçenekleri ile hizmet sunmaktayız.

iPhone X Kırık Cam Değişimi

iPhone X ekran değişimi servimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. iPhone X cam değişim süresi, tamir sonrası testler dahil, 2 iş günüdür.

iPhone X ekranın arkasına yapıştırılmış birleşik kulaklık hoparlör + sensör birinleri bulunur. Bu birimler iPhone'unuz ile eşleştirilmiştir, bu nedenle ekran değiştirme sırasında eski ekranınızdan yeni ekranınıza aktarmanız gerekir. Biyometrik Face ID güvenlik özelliğinin bir parçası da içerir. Eğer bu parça zarar görmüş veya değiştirilmişse, Face ID özelliği çalışmaz duruma gelir. Bu nedenle bu prosedür sırasında bu bileşenlerin herhangi birinin zarar görmeden özenle değiştirilmesi gerekir. Eğer bu birimlerden her hangi biri zarar görmüş ise Face ID işleminin geri yüklenmesi sadece Apple tarafından yapılabilir.

1 Yorum

  • Hilal Ç

    merhaba kolay gelsin. kopan face-id sensörünün tamirini yapıyormusunuz?

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.